son-method

link symbolyon-web link-project logotype-sign


info-graphic

h2-key-parametr

 /keyphrase,  keyword,  keydensity/
w taki sposób aby przechodzące przez nie roboty stopniowo wyszukiwały frazy, słowa i buduj stopniowo zagęszczenie od mniej istotnych do bardziej dokładnego wyszukiwania według treści.

Nie stwarzaj sztucznego zagęszczenia niezgodnego z treścią strony. Może się to skończyć trwałym banowaniem strony. A w ostatecznym rozwiązaniu trwałym usunięciem z wyników wyszukiwania.

Wykorzystaj CSS do pozycjonowania, na słowo i kotwic na frazę oraz parametru ALT do pozycjonowania przez zawartą na stronie grafikę oraz zdjęcia.
"Zorganizuj poszczególne strony w folderach, uporządkuj grafikę w folderach, stwórz dwa zestawy folderów dla wersji en i osobno pl. Czasami gdy wymaga tego sytuacja dobrze jest pozycjonować na Metadane mieszane tzn. polsko-angielskie co daje dobry efekt ogólny. Strona wówczas jest pozycjonowana uniwersalnie. Pomaga to aktualizować stronę, z myślą o dalszym rozwoju profilu działalności."
logo-spinnaker  

Dlaczego metoda Spinaker?

   Metoda ta pozwala pozycjonować stronę sposobem bardziej efektywnym i skutecznym w długiej perspektywie czasu.

   Strona na początku zdobywa miejsce od - 11 do 9 by następnie osiągnąć 3-1 np. w pozycjonowaniu na konkretną frazę marketingową.


STOPNIOWANIE pozycji otwarcia w wyszukiwarkach

OPTYMALNA struktura portalu - waga plików oraz układ treści

NIEPOWTARZALNA treść i pozycja marketingowa

UNIKATOWA skuteczna deskrypcja portalu

Wyszukiwanie w przeglądarkach zapewnia optymalna struktura, wysoki poziom deskrypcji to metoda Spinaker. Każdy portal powinien posiadać unikatowy sposób doboru metadanych / elementów deskrypcji.  

Algorytmy Spinaker to ułatwiają...

positioning

#WHITE HAT SEO

dozwolone i optymalne wykorzystanie treści strony do pozycjonowania zgodnie z zasadami wyszukiwarek, nie łamanie zasad pozwala osiągnąć efekty w dłuższej perspektywie.#GRAY HAT SEO

pozycjonowanie na granicy White Hat SEO - Black Hat SEO. Lekkie przegięcie słów kluczowych. Zwiększanie siły słów przez konkretne miejsce strony. Trudne do określenia czy ktoś używa White Hat SEO czy Gray Hat SEO.#BLACK HAT SEO

stosowanie nieetycznych metod w pozycjonowaniu, wykorzystywanie do tego wszystkich możliwych sposobów. Ukrywanie zarówno tekstów, linków jak i zlepianie słów nie zgodnie z sensem. Strona jest tworzona pod wyszukiwarki, a nie użytkowników. Może to prowadzić do usunięcia strony trwale z wyników wyszukiwania.